Kariera w IT

Zatrudniamy 2000 osób w profilu technologicznym

Nasze kompetencje

Dążymy do tego, aby zostać najbardziej godnym zaufania, odpowiedzialnym i kompetentnym przedsiębiorstwem usługowym na świecie. Dlatego łączymy innowacyjne technologie, stawiamy na współdziałanie wielu kompetencji i stanowisk.

​​​​​​​Wszystko po to, aby pomagać naszym klientom osiągać założone cele.

Robimy duże projekty

Zobacz rozmowy o technologii w PwC Polska i posłuchaj o pięciu przykładowych wdrożeniach, zrealizowanych przez nasze zespoły. Poznaj naszych specjalistów, specyfikę ich pracy, i przekonaj się, czy pasują Ci duże projekty!

Jak zbudowaliśmy platformę, bez której można stracić projekt, prestiż firmy i 22 mln euro?

Sprostanie wymogom formalnym niezbędnym do przeprowadzenia zagranicznych podróży służbowych to wyzwanie. Wyzwaniem było też zintegrowanie wielu systemów i zebranie wszystkich danych w jednym miejscu oraz dopasowanie ich do poszczególnych krajów. Zrobiliśmy to! Zbudowaliśmy platformę, która pozwala chronić firmy przed pakowaniem się w kary sięgające milionów euro.
​​​​​​​
Robi wrażenie? My robimy to na co dzień!
Media player

Chmura, onboarding i emerytura - jak dzięki technologii usprawnić cały cykl życia pracownika?

Chmura, onboarding i emerytura. Brzmi jak łatwa sprawa? W rzeczywistości w tym projekcie wyzwaniem było przygotowanie rozwiązań dla HR, które pomagają obsłużyć cały cykl życia pracownika (hire-to-retire). Zrobiliśmy to z wykorzystaniem nowoczesnych, chmurowych narzędzi. Sięgnęliśmy po SAP SuccessFactors – rozwiązanie, które pozwala na szybkie wdrożenia, bez konieczności budowania infrastruktury po stronie klientów. I to brzmi łatwo!
​​​​​​​
Właśnie tak wspieramy naszych klientów na co dzień.
Media player

Jak współtworzymy jedno z największych wdrożeń Salesforce Industries w Europie?

Chcesz dowiedzieć się, jak współtworzyliśmy projekt, który umożliwia całościową obsługę procesów biznesowych (B2B) na każdym (!) etapie współpracy z 20 tysiącami klientów? Zintegrowaliśmy wiele systemów w jeden, połączyliśmy wiele technologii. W efekcie dokonaliśmy jednego z największych wdrożeń Salesforce Industries w Europie.
​​​​​​​
Takie rzeczy robimy! Ty też możesz.
Media player

Cyberbezpieczeństwo w supermarkecie, czyli co ma chmura do zapasów mleka na półkach?

Czy wiesz, że pełne półki w supermarkecie mają mnóstwo wspólnego z cyberbezpieczeństwem, a atak ransomware może przerwać dostawy jedzenia do sklepów w całym kraju? Dowiedz się, jak zespół Cybersecurity w PwC Polska pomagał firmie biotechnologicznej w sprawach związanych z cybersecurity, uruchamiając funkcję SOC (Security Operations Center) w oparciu o technologie chmurowe (MS Azure).
​​​​​​​
Robi wrażenie? My robimy to na co dzień!
Media player

Jak za pomocą chmury przyspieszyliśmy proces integracji i analizy danych z 2 tygodni do kilku minut?

Dowiedz się, jak pomagaliśmy firmie z branży retail zbudować platformę analityczną wspierającą decyzje biznesowe w oparciu o rozwiązania chmurowe. Dzięki niej analiza danych i wyciąganie z nich wniosków na wielu płaszczyznach stały się łatwiejsze i szybsze. To jakby skompresować dwutygodniową pracę do kilku minut!
​​​​​​​
​​​​​​​Robimy to codziennie!
Media player

Partnerzy technologiczni

Undergraduates
Salesforce
Pomagamy klientom w realizacji wizji transformacji cyfrowej, łącząc doradztwo strategiczne i biznesowe ze znajomością specyfiki poszczególnych sektorów gospodarki oraz technologii Salesforce. Jesteśmy pierwszym i jedynym certyfikowanym partnerem Salesforce Marketing Cloud w regionie.
MBAs
Microsoft
Jako pierwsza firma na świecie nawiązaliśmy partnerstwo strategiczne z Microsoft, w ramach którego nasi konsultanci świadczą usługi doradcze oraz wspierają projekty transformacji biznesowej u tych klientów, którzy wybrali Microsoft Dynamics.
Masters
SAP
Dzięki strategicznej współpracy z partnerem wskazujemy możliwość optymalizacji i rozwoju biznesu oraz efektywnie wspieramy we wdrażaniu technologii SAP. Posiadamy doświadczony zespół ekspertów zarówno w obszarze SAP Hybris Commmerce, jak i SAP Hybris Marketing.
Masters
ORACLE
Nasza wieloletnia współpraca z Oracle owocuje szerokim spektrum wdrażanych usług, zarówno z punktu widzenia technologii, jak i zaawansowanych rozwiązań biznesowych. Połączenie wiedzy oraz doświadczenia PwC z najszerszym pokryciem funkcjonalnym chmurowej oferty Oracle od ponad 10 lat przynosi naszym klientom wymierne korzyści.
Workday
Workday to zintegrowana platforma aplikacji biznesowych w chmurze wspierająca firmy w zarządzaniu kapitałem ludzkim, finansami i planowaniu siły roboczej. To także zaufany partner największych światowych organizacji.
Mulesoft
Usprawniamy realizację procesów biznesowych poprzez zapewnienie jakości przesyłanych danych, automatyzację komunikacji pomiędzy firmami i w ramach firmy. Wspieramy transformację przedsiębiorstwa ułatwiając dzielenie się istniejącymi zasobami firmy, takimi jak dane czy funkcje biznesowe.