Poznaj
możliwości
do kwadratu w PwC

Budujemy społeczne zaufanie
i rozwiązujemy kluczowe problemy

Jako wiodąca globalna organizacja świadczymy profesjonalne usługi doradcze. W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. 

Jesteśmy siecią firm działającą w 152 państwach. Zatrudniamy ponad 327 tysięcy osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Dołącz do społeczności ekspertów kierujących się określonymi wartościami

W PwC wspólnie stawiamy czoła wyzwaniom w sposób, który prowadzi do trwałych zmian dla naszych klientów w różnych dziedzinach i branżach.

Niezależnie od tego, czy jesteś świeżo upieczonym absolwentem, czy doświadczonym profesjonalistą - możesz stać się członkiem naszej społeczności. Społeczności ludzi, którzy widzą rzeczy inaczej, szukają nieoczekiwanych odpowiedzi i cenią sobie ciągły rozwój oraz przyjazne miejsce pracy. Tworzymy skuteczne rozwiązania, które wywierają pozytywny wpływ. Każdego dnia. Czy jesteś gotowy, aby coś zmienić?

Wybierz ścieżkę dla siebie

students static image
Studenci i absolwenci
Poznaj swoje możliwości dalszego rozwoju, i to do kwadratu! Sprawdź jak wygląda proces rekrutacji i aplikuj na praktyki.
professionals static image
Eksperci z doświadczeniem
Zostań ekspertem PwC w wybranym obszarze. Realizuj różnorodne projekty biznesowe dla dużych klientów z różnych branż.

Pracuj w wybranym obszarze