Game-based Assessment
dla studentów i absolwentów

Największym kapitałem PwC są nasi pracownicy. Dzięki procesowi rekrutacji mamy możliwość bliżej Cię poznać i dowiedzieć się czegoś więcej o Twoich umiejętnościach, doświadczeniu i co chcesz osiągnąć.


Używane dotąd testy online zastąpiliśmy nowoczesnym i interaktywnym portalem gier rekrutacyjnych.  Po pomyślnej akceptacji Twojej aplikacji, otrzymasz e-mail z zaproszeniem do zestawu gier rekrutacyjnych online. Stanowią one serię zadań mających na celu ocenę poszukiwanych przez nas umiejętności i zdolności. W ciekawy i interaktywny sposób, w nie więcej niż 15 minut, będziesz miał okazję się sprawdzić.

Zaraz po zakończeniu testu otrzymasz raport dotyczący Twoich kompetencji. 

Pamiętaj, że nie jest to ostateczna odpowiedź ani wynik Twojej rekrutacji. Te przekaże Ci nasz rekruter, który skontaktuje się z Tobą po przeprowadzeniu indywidualnej oceny wraz z informacją o potencjalnych kolejnych krokach w procesie rekrutacji, które mogą obejmować test z języka angielskiego, wirtualną rozmowę wideo, grupowe centrum oceny i / lub spotkanie z hiring managerem, osobiste lub wirtualne.

Proces rekrutacyjny na praktyki obejmuje poniższe etapy:

Aplikuj

Dzięki jasnej ścieżce kariery i pracy z ekspertami przy projektach dla różnych branż i klientów masz możliwości zdobycia unikalnego doświadczenia.

Game-Based Assessment

70% naszej kadry ma poniżej 35 lat, dzięki czemu młodzi ludzie świetnie odnajdują się na naszym pokładzie.

Weryfikacja języka

Spędzamy razem sporo czasu, nie tylko w pracy, ale również w trakcie aktywności po godzinach i podczas firmowych eventów.

Assessment Center

PwC dąży do tworzenia rozwiązań, które zmieniają rzeczywistość i wspierają wizjonerów.
students static image

Studenci i absolwenci

Poznaj nasze wyjątkowe możliwości, z których mogą skorzystać studenci. U nas nie ma miejsca na przeciętność. Czekamy na Ciebie w PwC Poland!
professionals static image

Doświadczeni pracownicy

PwC to świetne miejsce dla każdego profesjonalisty, niezależnie od branży!