Financial Crime Unit (FCU)

Ciekawi Cię jakie możliwości czekają na Ciebie w zespole Financial Crime Unit?
Dołącz do naszego zespołu specjalistów i pracuj w jednej z 4 lokalizacji: Warszawa, Gdańsk, Lublin lub Poznań.

Kim jesteśmy?

Zespół Financial Crime Unit (FCU) w PwC Polska to ponad 1300 specjalistów świadczących usługi doradcze i wsparcie operacyjne dla globalnych instytucji finansowych w obszarze Anti-Money Laundering, Risk, Regulatory, ESG i innych usług finansowych

FCU, AML...

Jesteśmy multikompetencyjnym centrum PwC skupiającym najlepszych ekspertów w dziedzinie Anti-Money Laundering (AML) – obszaru usług finansowych, który koncentruje się na zapobieganiu włączaniu nielegalnych środków do legalnego systemu finansowego.

Kogo szukamy?


  • Studentów prawa, lingwistyki, finansów i pokrewnych.
  • Specjalistów z małym i dużym doświadczeniem.
  • Osób posiadających umiejętność analitycznego myślenia.
  • Osób z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Nie musisz posiadać kompletnej wiedzy o AML, wszystkiego Cię nauczymy!

Jak będą wyglądały Twoje pierwsze dni w PwC?

Twoje pierwsze tygodnie w nowej roli są poświęcone odpowiedniemu przygotowaniu Cię do czekających zadań
i do nowego środowiska pracy.
Na początku zapewnimy Ci wszelkie niezbędne szkolenia z zakresu AML oraz KYC, jak również udzielimy wsparcia jakiego możesz potrzebować przed wejściem w nowa rolę.
Ponadto, każdej nowej osobie zostaje przydzielony Buddy, czyli osoba z Twojego nowego zespołu, która będzie Ci towarzyszyła i wspierała podczas pierwszych miesięcy w PwC. Buddy przedstawi i zapozna Cię też ze wszystkimi. Będziesz mógł(a) w każdej chwili zwrócić się do niego o pomoc czy radę.
Będzie Cię również czekało spotkanie z nowym Team Leaderem(ką), który(a) powita Cię gorąco w zespole i odpowie na wszelkie pytania, czy wątpliwości.
Ostatnim, ale nie mniej ważnym, etapem Twojego wprowadzenia w naszą firmę i struktury będzie integracja z Twoim nowym zespołem, abyś jak najbardziej mógł(a) poczuć się jego częścią.

FCU Moments

Obejrzyj videa i poznaj nas bliżej!
Media player
Media player
Media player