Zobacz oferty pracy.
​​​​​​​Znajdź swoje wymarzone zajęcie.


Budujemy społeczne zaufanie
i rozwiązujemy kluczowe problemy

Jako wiodąca globalna organizacja świadczymy profesjonalne usługi doradcze. W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.

Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Dołącz do społeczności ekspertów kierujących się określonymi wartościami

W PwC wspólnie stawiamy czoła wyzwaniom w sposób, który prowadzi do trwałych zmian dla naszych klientów w różnych dziedzinach i branżach.

Niezależnie od tego, czy jesteś świeżo upieczonym absolwentem, czy doświadczonym profesjonalistą - możesz stać się członkiem naszej społeczności. Społeczności ludzi, którzy widzą rzeczy inaczej, szukają nieoczekiwanych odpowiedzi i cenią sobie ciągły rozwój oraz przyjazne miejsce pracy. Tworzymy skuteczne rozwiązania, które wywierają pozytywny wpływ. Każdego dnia. Czy jesteś gotowy, aby coś zmienić?

Dlaczego warto pracować w PwC?

Czym jest PwC?
Jesteśmy siecią firm w 158 krajach z ponad 250 000 pracownikami, którzy zobowiązani są do świadczenia usług audytu, podatkowych i doradczych o najwyższej jakości.
Rozwój Zawodowy
Niebo jest ograniczeniem, jeśli dysponujesz odpowiednim zestawem umiejętności. Uzyskaj więcej informacji na temat tego, jak pomagamy naszym pracownikom stać się ekspertami w swoich dziedzinach.
Wartości PwC
To właśnie dzięki temu zyskujemy zaufanie klientów oraz zaangażowanie naszych pracowników, tworzymy komfortowe środowisko pracy i budujemy efektywny model biznesowy na całym świecie.
Rozwój Kariery
Chcemy, abyś sam wybrał swoją ścieżkę kariery, dlatego pomagamy ci ją zaprojektować.

Wybierz ścieżkę dla siebie

students static image
Studenci i absolwenci
Poznaj nasze wyjątkowe możliwości, z których mogą skorzystać studenci. U nas nie ma miejsca na przeciętność. Czekamy na Ciebie w PwC Poland!
professionals static image
Doświadczeni pracownicy
PwC to świetne miejsce dla każdego profesjonalisty, niezależnie od branży!
​​​​​​​

Co o nas mówią nasi pracownicy i alumni?