Ścieżka rozwoju

Wyznajemy zasadę, że nie ma rozwoju, bez stałego podnoszenia własnych kompetencji. Jeśli więc podejmiesz u nas pracę, na pewno nie będziesz narzekać na brak szkoleń: ani tych merytorycznych, rozwijających wiedzę techniczną, ani „miękkich” kształcących umiejętności personalne.

Przekonasz się o tym już w pierwszym miesiącu, przy okazji obowiązkowego szkolenia wstępnego, które pozwoli Ci  na lepsze poznanie firmy oraz obowiązujących tu procedur. Plan późniejszych szkoleń uzależniony jest od działu, do którego trafisz. W dziale audytu jest on ściśle określony, natomiast w pozostałych działach jest indywidualnie ustalany z przełożonymi, w zależności od potrzeb. Najbardziej utalentowanych pracowników zapraszamy do wzięcia udziału w międzynarodowym programie rozwojowym Genesis Park, pozwalającym na rozwinięcie pełnego portfolio kompetencji przywódczych.

Kompletna oferta dostępnych szkoleń znajduje się na regionalnej platformie on-line – Learning Management Academy, która ułatwia wszystkim użytkownikom zarządzanie szkoleniami oraz budowanie indywidualnych planów rozwojowych.
Ponadto w ramach programu EPIC oraz Global Mobility umożliwiamy naszym pracownikom rozwój i zdobywanie doświadczeń w oddziałach PwC także poza granicami naszego kraju.